Referencie

 

Ján S.:

Jedálniček mi veľmi vyhovuje. Vôbec nemám pocit že by som držal nejakú diétu.
Viem si bez problémov predstaviť, že ho budem dodržiavať kľudne aj celý život.
Keď som začal vážil som cca 104 kg, teraz je to niekde medzi 94 -95 kg. Mal som síce predchádzajúci mesiac aj slabé chvíľky kedy som nedodržiaval nič a odrazilo sa to aj na váhe (+ 4 – 5 kg) ale dostal som sa späť.
Motivácia je veľká. Skvelá vec je, že sem tam si doprajem aj maškrty a viem si ich vychutnať.
Predtým som totiž vždy zjedol celé balenie čokolády, cukríkov a pod. Teraz si to viem rozdeliť a dám len toľko aby som sa približne zmestil do denného limitu. To vnímam ako dobrý krok vpred a ako posilnenie svojej pevnej vôle.
 
Tiež som sa nastavil duševne tak, že nevnímam chudnutie ako preteky (v zmysle čo najviac kg za čo najkratší čas).
Som trpezlivý a nikde sa neponáhľam. 
 
Ak to mám zhrnúť tak som veľmi spokojný. Nie len tým že som schudol ale aj čo sa týka môjho duševného nastavenia.
 
 

Angela J.:

Milá Vilma,
ste správna žienka na správnom mieste. Vo vašom prípade kvalita produktu predstavuje len 50% úspechu klientov a tá druhá nemenej dôležitá polovica je kvalita poradcu. A u mňa ste poradca so všetkými 5 P.  Pretože ten :
Počúva
Poradí
Povzbudí
Pochváli 
Podporí

Bolo mi cťou, byť jednou z vašich klientok.

 

 Stanislava V.:

Vždy som držala nejakú diétu, tak ako skoro všetky ženy. Chceme byť krásne a štíhle. A s pribúdajúcimi rokmi hlavne zdravé. Ale poznáte to 5 kíl schudnete a 8 priberiete. Pijete proteínové nápoje, jete potraviny z prášku… Hľadala som spôsob stravovania, ktorý by nebol diétou, ale zdravým životným štýlom. Musím povedať, že Metabolic Balance je tá správna cesta. Ako schudnúť, udržať si váhu a hlavne ozdraviť svoj organizmus a pritom rozmýšľať, čo do seba dávam. Jem len prirodzené potraviny. A nemusím celý deň rozmýšľať, že musím jesť každé tri hodiny a nestíham. Mám presne určené čo a kedy budem jesť a nemusím stále riešiť jedlo. A ten prílev energie! Musím len odporučiť . A veľmi pekne ďakujem pani Vilme za pomoc a nasmerovanie.
 
 

Katarína P.:

Vo februári som si povedala, že tak ako vyzerám už vyzerať nechcem. Presne vtedy bol ten správny čas začať so správnym životným štýlom a dať sa dokopy. Našťastie som natrafila na program Metabolic Balance a pani Vittekovú, ktorá bola od začiatku úžasná a veľmi motivujúca. Je leto a ja sa cítim a vyzerám skvelo. Schudla som 22 kg za cca 5 mesiacov, čo je neskutočné. Stále mám chuť pokračovať a udržať si váhu a žiť zdravo.
Veľmi Vám ďakujem, pani Vitteková, za nový, zdravý štýl života.
 
 
 
 
 
 
 
 
Share on Facebook
Facebook
Zdieľať
Vilma Vittek o mne

Vilma Vittek

Som odborník na marketingovú komunikáciu, certifikovaný výživový poradca a poradca pre program metabolic balance®. V mojom profesionálnom životopise nájdete prácu v medzinárodnej banke, reklamnej agentúre, ale aj organizáciu komunikačných kampaní a verejných zbierok pre tretí sektor.

K výživovému poradenstvu ma priviedla dlhá a náročná životná cesta. Moja práca je mojim koníčkom a všetko čo viem chcem ponúknuť aj Vám. Prostredníctvom certifikovaného programu Vám pomôžem s úpravou Vášho metabolizmu, aby ste už po pár týždňoch boli vitálni, štíhli a plní energie. Naučím Vás, ako si tento stav udržať už navždy.