Referencie

Angela J.:

Milá Vilma,
ste správna žienka na správnom mieste. Vo vašom prípade kvalita produktu predstavuje len 50% úspechu klientov a tá druhá nemenej dôležitá polovica je kvalita poradcu. A u mňa ste poradca so všetkými 5 P.  Pretože ten :
Počúva
Poradí
Povzbudí
Pochváli 
Podporí

Bolo mi cťou, byť jednou z vašich klientiek.

 

 Stanislava V.:

Vždy som držala nejakú diétu, tak ako skoro všetky ženy. Chceme byť krásne a štíhle. A s pribúdajúcimi rokmi hlavne zdravé. Ale poznáte to 5 kíl schudnete a 8 priberiete. Pijete proteínové nápoje, jete potraviny z prášku… Hľadala som spôsob stravovania, ktorý by nebol diétou, ale zdravým životným štýlom. Musím povedať, že Metabolic Balance je tá správna cesta. Ako schudnúť, udržať si váhu a hlavne ozdraviť svoj organizmus a pritom rozmýšľať, čo do seba dávam. Jem len prirodzené potraviny. A nemusím celý deň rozmýšľať, že musím jesť každé tri hodiny a nestíham. Mám presne určené čo a kedy budem jesť a nemusím stále riešiť jedlo. A ten prílev energie! Musím len odporučiť . A veľmi pekne ďakujem pani Vilme za pomoc a nasmerovanie.
 
 

Katarína P.:

Vo februári som si povedala, že tak ako vyzerám už vyzerať nechcem. Presne vtedy bol ten správny čas začať so správnym životným štýlom a dať sa dokopy. Našťastie som natrafila na program Metabolic Balance a pani Vittekovú, ktorá bola od začiatku úžasná a veľmi motivujúca. Je leto a ja sa cítim a vyzerám skvelo. Schudla som 22 kg za cca 5 mesiacov, čo je neskutočné. Stále mám chuť pokračovať a udržať si váhu a žiť zdravo.
Veľmi Vám ďakujem, pani Vitteková, za nový, zdravý štýl života.
 
 
 
 
 
 
 
 
Share on Facebook
Facebook
Zdieľať
Vilma Vittek o mne

Vilma Vittek

Som odborník na marketingovú komunikáciu, certifikovaný výživový poradca a poradca pre program metabolic balance®. V mojom profesionálnom životopise nájdete prácu v medzinárodnej banke, reklamnej agentúre, ale aj organizáciu komunikačných kampaní a verejných zbierok pre tretí sektor.

K výživovému poradenstvu ma priviedla dlhá a náročná životná cesta. Moja práca je mojim koníčkom a všetko čo viem chcem ponúknuť aj Vám. Prostredníctvom certifikovaného programu Vám pomôžem s úpravou Vášho metabolizmu, aby ste už po pár týždňoch boli vitálni, štíhli a plní energie. Naučím Vás, ako si tento stav udržať už navždy.